| |

 

1.BUTELKA W DOMU [Bongo Grawitacyjne]
2.BEKOWE PALENIE Z PRZERĘBLA [Bongo Grawitacyjne]
3.WIADRO [Bongo Grawitacyjne]1.BUTELKA W DOMU
[Bongo Grawitacyjne]

zdjęcie -1-  butelki nr.1
zdjęcie -2-  butelki nr.1

 

Ten sposób palenia jak dla mnie jest super .Sam osobiście najczęściej z niego korzystam. Po wciągnięciu takiej 1,5l butelki dymu z dobrego matexu ma się spoko fazę. Butelka bije z opóźnieniem, jej całkowite uderzenie następuje dopiero po około 2 minutach .A fifka z której palimy nabiera fajnego zabarwienia w zależności od jakości towaru. Butelka jak widać na obrazkach działa na zasadzie takiej jak pompka zasysa dym a potem wystarczy go wciągnąć. Taki jeden buch bije o wiele lepiej niż kilka bardzo dużych buchów z jointa czy lufki ;].

 

1.PRZEDMIOTY:

-Butelka 1,5l i 2l tak aby butelka 1,5l weszła w butelkę 2 litry
-Korek od butelki 1,5l
-Fifka lub folia aluminiowa
-Nóż

2.OPIS:

Obcinamy w 1,5l butelce dno a w butelce 2l obcinamy górę tak jak na rysunku .W korku robimy dziurkę nożem na fifkę ,jeżeli dziurka będzie za duża można ją uszczelnić papierkiem. Butelkę 1,5l wkładamy do butelki 2l i wlewamy wody. Wbijamy szuwaks do fifki i nakręcamy korek na butelkę. Następnie podpalamy towarek ciągnąc butelkę cały czas do góry. Kiedy butelka zaczyna się kończyć odkręcamy korek i wciągamy dym do płuc naciskając butelkę w dół. Zamiast korka i fifki można użyć też folii aluminiowej którą należy nasadzić tam gdzie nakręca się korek, potem dobrze je przygnieść po bokach żeby powietrze nie uciekało, a na końcu przekłuwamy na środku folię w kilkunastu miejscach szpilką czy cyrklem i kładziemy na nim palenie,


- SCHEMAT -

- 1 -
- 2 -
schemat 1 butelka nr.1 schemat 2  butelka nr.1

 

JAK DZIAŁA WIADRO

2."BEKOWE PALENIE Z PRZERĘBLA" [Bongo Grawitacyjne]

1. PRZEDMIOTY:
-PUSTA BUTELKA, NAJLEPIEJ 2 LITROWA (MOZE BYĆ TEŻ 1,5),
-LUFA,
-PALENIE,
-PRZERĘBEL,
-OSTRE NARZĘDZIE,
-ZAPALNICZKA.

2. OPIS BUDOWY:

W ZIME RYBACY KŁUJĽ PRZERĘBLE. PODCHODZIMY DO RYBAKA ROBIMY MU MAŁY TERROR (SPŁAWIAMY DZIADA PO PROSTU), A NASTĘPNIE W BUTELCE NP. PO SZPRAJCIE ROBIMY OTWÓR (ODCINAMY SPÓD). MOŻEMY UŻYĆ NÓŻ ALBO NOŻYCZKI. NASTĘPNIE ROBIMY OTWÓR W KAPSLU OD BUTELKI. WPINAMY FIFE. MOCZYMY BUTLE W PRZERĘBLU, NAKRĘCAMY KOREK Z FIFĽ. PIEŚCIMY ZAPALNICZKĽ I CIĽGNIEMY DO GÓRY A BUTLA SIĘ WYPEŁNIA DYMEM, KOMETA SPADA, ODKRĘCAMY I ŚCIĽGAMY MOCARNEGO PYTONA. NASTĘPNE DYM WYPUSZCZAMY I DELEKTUJEMY SIĘ PIZDĽ. AHA, NO I ZAPOMNIAŁEM, PÓŹNIEJ MAMY BEKE, ŻE PALILIŚMY Z PRZERĘBLA. POZDRAWIAM & POLECAM!

3. CZAS BUDOWY:
-OK 5 MINUT.

- SCHEMAT -

[kliknij na obrazek aby powiększyć]


AUTOR: PSYCHOPATRYK


3.WIADRO [Bongo Grawitacyjne]


Aby do płuc dostał się sam dym z jak najmniejszą ilością powietrza stosowane jest w moim mieście sposób tzw."palenie z wiadra"

Do
przedmiotów potrzebna jest lufka, plastikowa butelka najlepiej 1,5 litrowa oraz większa butelka 5 litrowa albo wiaderko wypełnione wodą.

Dno butelki 1,5 litrowej odcinamy oraz robimy w zakrętce dziurkę aby się w niej zmieściła lufka od fajki. Ucinamy górną część butelki 5 litrowej, chyba że mamy wiadro to wtedy nie trzeba nic odcinać. Do butelki 5 litrowej z odciętą górną częścią nalewamy wodę prawie że całą butelkę czy też wiadro. Nabijamy lufkę trawką wkładamy butelkę 1,5 litrową do tej z wodą tak aby lufka do góry pionowo wsytawała.
Trzymamy ogień i podpalamy ziele w lufce a jednocześnie ciągniemy powoli do góry butelkę tą 1,5 litrową a w niej zbiera się dym. odkręcamy zakrętkę z fufką bierzemy gwint do ust i szybkim ruchem w dół wbijamy dosłownie wszystek dymu do płuc. Ja od dawna pale trawe ale po dwóch takich hitah odlatuję.

Czas budowy jest troszkę ujemnum działaniem ale wacha się w
granicach od 5 do 10 minut.

Ten sprzęt to tak zwane palienie z wiadra. Moje imie to

Nadesłał: Piotr


- SCHEMAT -

kliknijj na obrazek aby powiększyć

 

Otrzymany 8 października 2005 21:46

 

 

Kategoria: /