Forum Haszysz

Najwieksze polskojezyczne forum o tematyce konopnej w sieci. Zawierające ponad milion postów, zawartych w 100 tysiącach tematów.

Kompedium Uprawy

Wikipedia która uzupełnia polskojezyczną część internetu o informacje na temat uprawy, oraz objaśnienia terminów najczęściej używanych przez growerów.

Galeria Konopna

Haszyszowa Galeria w której znajduje się ponad 600.000 zdjęć przesłanych przez użytkowników, wyłącznie o tematyce konopnej.

Fotorelacje

Ciekawe streszczenia upraw rozmaitych odmian z wielu różnych seedbanków.

| |
Kategoria: /


Poszkodowany zjawił się u swoich sąsiadów z prośba o pomoc – był cały zakrwawiony i miał poważne obrażenia głowy. Pogotowie zabrało go do szpitala w Kole, a lekarze natychmiast zawiadomili policję.

 

ak się okazało, poszkodowany, wcześniej mieszkaniec województwa łódzkiego, kupił posesję w Cichmianie przed trzema laty. Gdy funkcjonariusze tam dotarli, odnieśli wrażenie, że posesja jest bardzo zaniedbana. Była zarośnięta gęstymi krzewami i drzewami a dom wyglądał na zrujnowany. Szybko okazało się, że była to przykrywka dla dobrze zorganizowanej plantacji konopi indyjskich.

W tunelu foliowym, wyposażonym w profesjonalne ogrodnicze urządzenia do uprawy roślin, znajdowało się blisko 800 sadzonek. Lampy, nawilżacze powietrza, elektroniczne urządzenia sterujące, system do nawadniania i nawożenia gleby pracowały pełną parą. Podczas przeszukania terenu i zabudowań policjanci znaleźli ukryte w różnych miejscach ponad 17 kg suszu konopii wartego około kilkaset tysięcy złotych.

Wyjaśniając okoliczności zranienia mieszkańca Cichmiany kolscy policjanci zatrzymali dwa dni później (w czwartek) 33-letniego Sebastiana C, mieszkańca gminy Dąbie. W jego domu z kolei funkcjonariusze znaleźli 10 kg suszu konopi indyjskich (marihuany), pistolet gazowy i pieniądze.

W nocy z piątku na sobotę pobity mężczyzna zmarł. Początkowo Sebastian C. przyznawał się tylko do obrabowania właściciela plantacji, jednak podczas przeprowadzonej wczoraj wizji lokalnej przyznał się, że pobił go drewnianą kantówką. Tego samego dnia został, decyzją Sądu Rejonowego w Kole, umieszczony w areszcie śledczym.

Design by: www.diablodesign.eu